درباره آرین ایونت

چشم‌انداز و مأموریت سازمانی

شرکت آرین اینت یکی از معتبرترین  شرکت‌ها در حوزه برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی در ایران می‌باشد. شرکت آرین ایونت با بهره‌گیری از کارکنانی متعهد و متخصص و نیز فناوری‌های نوین پس از انتخاب و عقد قرارداد با مشتریان، سازوکارهای اجرایی خویش را بر اساس اهداف، ترجیحات و شرایط مشتریان سازمان‌دهی می‌نماید. در کنار برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، شرکت آرین ایونت در پنج حوزه دیگر مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی صنایع مختلف و نیز برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار نیز فعالیت می‌نماید.  شرکت آرین ایونت با بهره‌گیری از ساختار شبکه‌ای و خبرگان علمی و اجرایی ایجاد و حفظ روابط پایدار،  ارائه راه‌حل‌های نوآورانه، قابل‌اعتماد و پیشرفته برای مشتریان در دستور کار  قرار داده است.  

مأموریت:

شرکت آرین ایونت در حوزه‌های برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره‌ای، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی و برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهد. هدف ما این است که به مشتریان، کارکنان، جوامع و صنایعی که با آن‌ها همکاری می‌نماییم در دوره‌های بلندمدت منافع اقتصادی و اجتماعی پایدار ارائه نماییم.

چشم‌انداز:

تا سال 2035 شرکت آرین ایونت بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت در حوزه‌های برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره‌ای، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی و برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار خدمات  دز سطح خاورمیانه خواهد بود.

ارزش‌های سازمانی

  • رعایت اصول اخلاقی: ما خود را متعهد به پایبندی به قوانین و مقررات، صداقت در کار، شفافیت، درستی، احترام و پاسخگویی به‌عنوان اصول اخلاقی در کار می‌دانیم.
  • ارتقا و بهبود کارآفرینی و نوآوری: ما معتقدیم خدمات ما باید به تواناسازی کارآفرینان، نوآوران و تحول صنایع گوناگون منتهی گردد. 
  • تعامل سازنده با مشتریان، شرکا، همکاران و کارکنان: ما روابط خود را ب مشتریان، شرکا، همکاران و کارکنان خود بر مبنای همزیستی و موفقیت توأمان دنبال می‌کنیم.
  • نتیجه گرایی: نتیجه گرایی در آرین ایونت یعنی توجه به تأمین نیازهای مشتری، با در نظر گرفتن کیفیت مطلوب کالا و خدمات همراه با هزینه‌های مناسب.
  • مسئولیت اجتماعی: در آرین ایونت با رویکرد تعهد به جامعه و مسئولیت اجتماعی سازمانی، تلاش خود را برای ایجاد پایگاهی در قلب جامعه و ایجاد پیامدهای مطلوب خواهیم نمود.
0
رویدادهای خلاقانه
0
اساتید حرفه ای
0 00
دوره های آنلاین
0 000
دانشجو

چرا آرین ایونت

برنامه کامل خود را در دوره های ما کشف کنید.

استفاده از تکنولوژی نوین

دنیای امروزی نیاز به آداپتیشن با تکنولوژی های آموزش چند بعدی دارد. آزین ایونت این توانمندی را ایجاد میکند.

تیم حرفه ای

آرین ایونت با همکاری افرادی از سراسر جهان بصورت کاملا حرفه ای نیازمندی های شرکت هارا براورده می سازد.

آموزش توسط متخصصان

در آرین ایونت از بهترین متخصصان بهره گرفته شده است.

آنچه فراگیران ما می گویند

برنامه کامل خود را در دوره های ما کشف کنید.

مشترک خبرنامه ما شوید

با اشتراک در خبرنامه ما از آخرین اخبار و تخفیفات در ایمیل خود با خبر شوید.