چشم‌انداز و مأموریت سازمانی

شرکت آرین اینت یکی از معتبرترین  شرکت‌ها در حوزه برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی در ایران می‌باشد. شرکت آرین ایونت با بهره‌گیری از کارکنانی متعهد و متخصص و نیز فناوری‌های نوین پس از انتخاب و عقد قرارداد با مشتریان، سازوکارهای اجرایی خویش را بر اساس اهداف، ترجیحات و شرایط مشتریان سازمان‌دهی می‌نماید. در کنار برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، شرکت آرین ایونت در پنج حوزه دیگر مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی صنایع مختلف و نیز برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار نیز فعالیت می‌نماید.  شرکت آرین ایونت با بهره‌گیری از ساختار شبکه‌ای و خبرگان علمی و اجرایی ایجاد و حفظ روابط پایدار،  ارائه راه‌حل‌های نوآورانه، قابل‌اعتماد و پیشرفته برای مشتریان در دستور کار  قرار داده است.  

مأموریت:

شرکت آرین ایونت در حوزه‌های برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره‌ای، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی و برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهد. هدف ما این است که به مشتریان، کارکنان، جوامع و صنایعی که با آن‌ها همکاری می‌نماییم در دوره‌های بلندمدت منافع اقتصادی و اجتماعی پایدار ارائه نماییم.

چشم‌انداز:

تا سال 2035 شرکت آرین ایونت بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت در حوزه‌های برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و تخصصی، مدیریت نمایشگاه‌ها، مدیریت انجمن‌ها، ارائه خدمات مشاوره‌ای، آسیب‌شناسی و بازطراحی نظام‌های اداری و استخدامی و برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی در حوزه‌های پرورش مدیران و مدیریت کسب‌وکار خدمات  دز سطح خاورمیانه خواهد بود.

ارزش‌های سازمانی

  • رعایت اصول اخلاقی: ما خود را متعهد به پایبندی به قوانین و مقررات، صداقت در کار، شفافیت، درستی، احترام و پاسخگویی به‌عنوان اصول اخلاقی در کار می‌دانیم.
  • ارتقا و بهبود کارآفرینی و نوآوری: ما معتقدیم خدمات ما باید به تواناسازی کارآفرینان، نوآوران و تحول صنایع گوناگون منتهی گردد. 
  • تعامل سازنده با مشتریان، شرکا، همکاران و کارکنان: ما روابط خود را ب مشتریان، شرکا، همکاران و کارکنان خود بر مبنای همزیستی و موفقیت توأمان دنبال می‌کنیم.
  • نتیجه گرایی: نتیجه گرایی در آرین ایونت یعنی توجه به تأمین نیازهای مشتری، با در نظر گرفتن کیفیت مطلوب کالا و خدمات همراه با هزینه‌های مناسب.
  • مسئولیت اجتماعی: در آرین ایونت با رویکرد تعهد به جامعه و مسئولیت اجتماعی سازمانی، تلاش خود را برای ایجاد پایگاهی در قلب جامعه و ایجاد پیامدهای مطلوب خواهیم نمود.
رویدادهای خلاقانه
0
اساتید حرفه ای
0
دوره های آنلاین
0 00
دانشجو
0 000